Hasarlı gelen kargoyu nasıl değiştiririm?
Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayınız, İrsaliyeli faturaya "hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı belirterek imzalamanız" ve durumu, 0506 923 27 19 nolu telefona veya ssh@sanslibobo.com adresine bildirmeniz halinde, hasarlı olan ürün yerine, bize bildiriminizden itibaren üç iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi yapılacaktır.
Kedim/Köpeğim mamayı yemez ise iade edebilir miyim?
Şanslı Bobo tüm ürünlerde özenle kendi sınıfında başarılı olan markaları seçmektedir. Tüm bunlara rağmen eğer sıkıntı yaşanır ise iade talebiniz için 0506 923 27 19 nolu telefona veya ssh@sanslibobo.com adresine bilgi vermeniz gerekmektedir. Konserve ve ödül tarzı ürünlerimizde çok adetli alışlarınızda açılmamış ürünlerin iadesinde kolaylık sağlamaktayız ve mama değişimi veya para iadesini müşterimizi mağdur etmemek adına en hızlı şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Kuru mamalar ile ilgili talebinizin uygun görülmesi halinde mama değişimi veya para iadesi yapılacaktır.
İade ederken kargo ücreti bana mı ait?
İade ederken, eğer ürünü teslim almadan önce iade ederseniz kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Fakat teslim aldıktan sonra yapılan iadelerde kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmelidir.
Kapıda Kredi Kartı ile ödeme yapabilir miyim?
Kapıda ödeme sistemini ek maliyet getirdiğinden şuan için uygulamamaktayız.
Faturayı ve siparişimi farklı yerlere gönderebilir misiniz?
Taşıma esnasında ürünler faturalarıyla beraber sevk edilmelidir. Bu nedenle faturanız paket üzerinde siparişinizle birlikte teslimat adresinize gönderilmektedir.
Kargomu nasıl takip edebilirim?
Siparişinizi kargoya verdiğimizde sitemizde tanımlı e-mail adresinize gönderilen kargo takip linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.
Mail ile sipariş verebilir miyim?
Siparişlerimizi kalite standartlarımız gereği sadece internet sitemiz üzerinden alabiliyoruz.
Kampanya ve duyurulardan nasıl haberdar olabilirim?
Site bültenimize abone olursanız sizi eposta yollu ile yeni ürünlerimiz ve yeni fırsatlarımız hakkında haberdar edebiliriz. Abone olmak için siteye ilk girdiğinizde bülten duyurusuna mail adresini yazmanız veya ödeme ekranında ilgili onay kutusunu işaretli bırakmanız yeterlidir.